KAŞ KONTUR

KAŞ KONTURU NASIL YAPILIR ?

Kaş insan yüzündeki en önemli kısımdır. Kaş şekliniz karekterinizi ve duygularınızı ele verir. Binbir çeşit kaş şekli vardır ve uzman ellerden geçmeyen kaşlar bakışların anlamsızlaşmasına neden olur. Rengi, gürlüğü, kavisi, şekli yüzünüzle uyumlu mu çok önemlidir. Kaşları daha güzel görünüme kavuşturmak için çok çeşitli yöntemler vardır. Daha önceden evinizde doğal yöntemlerle yapabileceğiniz geçici kaş kalınlaştırma yöntemlerini sizinle paylaşmıştık. Şimdi sıra kalıcı makyaj yönteminde. Son zamanların modası olan ve birçok ünlünün tercih ettiği kaş kontürü yani kalıcı makyaj uygulamasını sizlerle paylaşmak istedik.

Öncelikle bu işi kendi evinizde yapmanız imkansız! En az 2 yıl dayanıklı olan kaş kontürü kesinlikle uzman ellerle yapılmalıdır.

KAŞ KONTURUNU KIMLER UYGULAYABILIR ?

  • 1- Doğuştan kaş şekli ve rengi problemli olanlar
  • 2- Sürekli cımbızla yanlış alımlara bağlı olarak kaşları seyrekleşmiş yada küsmüş olanlar
  • 3- Daha kavisli kaşlara sahip olmak isteyenler
  • 4- Kaşları düşük ve küskün bir ifadeye sahip olanlar
  • 5- Kaşlarını kalınlaştırmak isteyenler
  • 6- Yaralanma yada yanık gibi istenmeyen durumlar sonrasında kaşsız kalanlar
  • 7- Kontakt lens kullananlar
  • 8- Elleri titreyen yada kendi kendine makyaj yapmakta zorlananlar

KAŞ KONTURU UYGULAMA ÖNCESI ?

Uygulama öncesinde kaş bölgesine tropikal anestezi yapılır. Kontür, ultra ince uçlu bir iğneyle cildin sadece en üst tabakasına yumuşak hatlar çizilerek uygulanır. İğneler tek kullanımlıktır. Kendi kılınızla aynı yönde doğal çizgiler atılır.

Fiyat Al

Hizmetlerimiz Hakkında Fiyat Bilgisi İçin Hemen Formu Doldurunuz Uzman Arkadaşlarımız Size En kısa Sürede Dönüş Sağlayacaktır.

!

!

Fiyat Bilgi Formu

!
!
Çıkış
Lütfen Hizmet SEçiniz
İlgilendiğiniz Hizmeti seçerek ücretsiz muayene formunuz doldurup merkezimizde uzmanlar tarafından ücretsiz muayene olabilirsiniz.
Ücretsiz Muayene ve Fiyat bilgisi almak istediğiniz hizmet hakkında form elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede yetkili birim size geri dönüş sağlayacaktır...