BİZ KİMİZ ?

HAKKIMIZDA

Tıp ve teknoloji alanındaki gelişmeler ile insan ömrü her geçen gün uzuyor. Bu nedenle, günümüzde, genç ve güzel görünmek hem erkek hem de kadın için çok önemli bir konu haline gelmiştir. Biz de Birel Güzellik olarak bu güzellik ve sağlık yolculuğunuzda size hizmet verebilmek için, uzmanlarımız tarafından , beslenme ve diyet uzmanlarımız, kendi alanlarında oldukça deneyimli estetisyenlerimizle her zaman yanınızdayız. 

5 Yıllık Sektörde geçmişi Olan Birel Güzellik birçok hizmete öncülük eden bir merkez olmanın gururuyla estetik ve güzellik konularında sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış bulunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip etmekteyiz. İçinizdeki güzelliği ortaya çıkarmak için sadece “değişim başlasın” demeniz yeterlidir. Sağlık ve güzellik alanındaki yaşam ortağınız olarak Birel Güzellik her zaman kendinizi güvende hissedeceksiniz.

VİZYONUMUZ

Vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak. Gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, güzellik sektörüne katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Güzellik sektörü ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip ederek, teknolojik, yenilik ve gelişmeden müşterileri faydalandırmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek. Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede güzellik hizmeti sunmak.

Fiyat Bilgi Formu

!
!
Çıkış
Lütfen Hizmet SEçiniz
İlgilendiğiniz Hizmeti seçerek ücretsiz muayene formunuz doldurup merkezimizde uzmanlar tarafından ücretsiz muayene olabilirsiniz.
Ücretsiz Muayene ve Fiyat bilgisi almak istediğiniz hizmet hakkında form elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede yetkili birim size geri dönüş sağlayacaktır...